
Manager Britney Spears neemt ontslag: “Ze is van plan om officieel op pensioen te gaan”
LACHEN GIEREN BRULLEN
In een schriftelijke verklaring aan de bewindvoerders van Britney kondigde Rudolph aan zijn functie neer te leggen omdat zijn “diensten niet langer nodig zijn"
Larry en Britney werkten al sinds de beginjaren van haar carrière samen. Toch zouden ze al meer dan twee jaar geen contact meer met elkaar gehad hebben

Nadat de ‘Toxic’-zangeres hem zei dat ze een werkonderbreking voor onbepaalde tijd wilde inlassen, liet ze niets meer van zich horen

In een schriftelijke verklaring aan de bewindvoerders van Britney, Jamie Spears en Jodi Montgomery, die Deadline kon bemachtigen biedt Larry nu officieel zijn ontslag aan

“Als haar manager geloof ik dat het in haar beste belang is dat ik ontslag neem uit haar team omdat mijn professionele diensten niet langer nodig zijn"

Hij eindigde zijn brief met de woorden: “Ik wens Britney alle gezondheid en geluk van de wereld en ik zal er voor haar zijn als ze me ooit weer nodig heeft, zoals ik dat altijd ben geweest"
Go to page
We're sorry, it looks like your browser doesn't support this experience.